info@ghoda.cz +420 799 51 26 51
 
0
0 položek
0 Kč
0
0 položek
0 Kč

Pre Feet Hoof moist - prírodná masť na kopytá, kyblík 900g

NAF Hoof moist  
Výrobce: NAF
EAN: 5032410132229
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 720 Kč


ks

POPIS

Veterinární přípravek NAF Hoof Moist je hydratační mazání na kopyta na vodní bázi, s obsahem eukalyptového oleje. Hydratuje kopyta, aniž by vytvářel bariéru kolem kopytní stěny. Umožňuje přirozené kolísání hladiny vlhkosti a nechává kopyta „dýchat“.

Zcela přírodní krém na vodní bázi pro zachování vlhkosti v kopytech. Hoof Moist je hydratační přípravek, který proniká přes kopytní rohovinu a hlavně ji neucpává, nezanechává nános zvenčí kopyta, a tudíž nenarušuje přirozenou rovnováhu vlhkosti.

Hoof Moist pomůže zlepšit stav suchých, praskajících kopyt během teplých letních měsíců a také u koní ve stájích, kterým podestýlka vysušuje kopyta. Pravidelná každodenní aplikace poskytne premiovou péči o kopyta a dodá přirozený zdravý vzhled.

Návod k použití: Aplikujte štětcem na kopyta denně, dle potřeby i častěji.

Složení (INCI): BUTYLENE GLYCOL, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, SODIUM POLYACRYLATE

Upozornění: Pouze pro zvířata. Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno k lidské spotřebě. Výrobce doporučuje před prvním použitím vyzkoušet na malé ploše. Jen k zevnímu použití. Po použití obal pevně uzavřete. Skladujte v suchu mimo dosah slunečního záření. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: NAF, Wonastow Rd, Ind. West, Monmouth NP25 5JA, Spojené království

Obsah: 900 g / 2,5 kg

Číslo schválení: 019-20/C