info@ghoda.cz       +420 799 51 26 51
PARTNER 
0
0 položek
0 Kč

Péče o kožené výrobky

Nejnovější produktová řada značky Absorbine, která je určena přípravkům péče o kůži, je v USA ceněna zejména pro svou vysokou kvalitu a inovativní přístup. S řadou Leather Therapy nabízíme našim zákazníkům kompletní systém pro vysoce kvalitní péči nejen o kožené produkty na koně a jezdce, ale i koňské deky, podsedlové deky, rajtky s celokoženým sedem, chapsy, výrobky z ovčí vlny (podložky, potahy) a také voděodolné textilie. V řadě Leather Therapy najdete také revoluční přípravky určené k péči o kožené výrobky v automatických pračkách.

Prémiová řada pro péči o celé jezdecké vybavení!

Všechny produkty jsou biologicky odbouratelné.

Koňský pot je jedním z největších nepřátel koženého jezdeckého vybavení.
Při kontaktu potu s kůží, ať už jde o sedlo, uzdečku či jiné, dochází k jejímu vysušování a po čase k praskání.

Naštěstí produkty Horseman´s One Step nabízejí pohodlný způsob jak kůži vyčistit a vyživit při jedné aplikaci a tím ji zanechat měkkou, poddajnou, lesklou a ošetřenou proti působení negativních činitelů včetně potu.

Kůže je úžasný přírodní materiál. To oceňují nejen lidé, kteří s tímto nádherným materiálem pravidelně pracují. Vůně kůže, její hebkost na dotek a pocit, který kůže vyvolává, jsou nenahraditelné.
Aby neztratila své úžasné vlastnosti a poskytovala potěšení po celá léta a desetiletí je naprosto nezbytné o ni pečovat.

Kůže je přírodní produkt, který přichází do intenzivního kontaktu s koněm i jezdcem. Proto se produkty péče o kůži ZEDAN také skládají z čistě přírodních látek a jsou certifikovány a kontrolována podle Standardu produktů péče NCP.
Výrobce: