info@ghoda.cz       +420 799 51 26 51
PARTNER 
0
0 položek
0 Kč

Skin salve - lehká mast na podrážděnou kůži s aloe, MSM, tea tree, balení 750g

Výrobce: NAF
EAN: 5032410121025
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 828 Kč


ks

POPIS

Lehká mast na vodní bázi, která uklidňuje a tiší podrážděná místa na kůži. Obsahuje MSM a Aloe vera na uklidnění podrážděných svědících míst i drobných odřenin. Lehký zklidňující krém, který se vstřebává do kůže a nezanechává žádné zbytky mastnoty.

Lehce se vstřebává a nezanechává mastný film. Lze použít i do otevřených poranění. Doporučujeme jako součást každé stájové lékárny.

Složení: Aktivní složky: Methylsulfonylmethan (MSM), aloe vera a jedinečná směs měsíčku, mandlového a tea tree oleje. Obsahuje limonen.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Není určeno pro potravinová zvířata a koně, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu. NAF doporučuje 24 h před prvním použitím vyzkoušet na malé ploše. Jen pro vnější použití. Skladujte v suchu a chladu. Po použití obal pevně uzavřete. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Návod k použití: Aplikujte rukou na postižená místa podle potřeby jednou nebo dvakrát denně. Pokračujte v užívání, abyste udrželi kůži zdravou. Neaplikujte v oblasti očí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

VÝROBCE: NAF, Wonastow Rd, Ind Est West, Monmouth NP25 5JA, Velká Británie.

Vetrinární přípravek. Číslo schválení: 292-21/C

Balení: 750g

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace