info@ghoda.cz +420 799 51 26 51
 
0
0 položek
0 Kč
0
0 položek
0 Kč

Pro posílení a výživu střelky kopyta Strahl-Fit intensiv, lahvička 100ml

Výrobce: Zedan
EAN: 4005537041416
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 530 Kč


ks

POPIS

ZEDAN Strahl-Fit Intensiv vyživuje a posiluje střelku vysoce koncentrovaným propolisem a organickým extraktem z měsíčku lékařského a lze jej použít i v akutních případech.

  • Propolis je bakteriostatický.
  • Bio etanol proniká hluboko do střelky.
  • Šelak odpuzuje nečistoty a vodu.
  • Extrakt z BIO měsíčku lékařského podporuje regeneraci.

Návod k použití:

Pravidelná péče: Kopyto a zvláště střelku 1x týdně důkladně vyčistěte. Pomocí dávkovací špičky nanášejte opatrně a střídmě na střel a do střelkové rýhy. Pokud je to možné, měl by se přípravek vstřebat a nechat asi 5 minut zaschnout.

Doplněk při léčebném ošetření: Používejte jak uvedeno výše alespoň jednou denně. Každý třetí den rýhu důkladně vyčistěte pomocí (např. ZEDAN Ekzemer) šamponu a před aplikací přípravku nechte dobře zaschnout.

Složení: alkohol, šelak, voda, kaprylové / kaprinové triglyceridy, extrakt z propolisu, levandulový olej, chlorid vápenatý, chlorid draselný, extrakt z kadidlovníku, extrakt z měsíčku lékařského, extrakt z tymiánu, linalool, cinnamylalkohol, limonen, benzylalkohol.

Nebezpečí 
Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí.
Bezpečnostní pokyny: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte připravený obal nebo štítek. 
Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
 

Držitel rozhodnutí o schválení a výhradní dovozce do ČR: Ghoda s.r.o, Husinecká 10, 13000, Praha

Číslo schválení: 259/22-C