info@ghoda.cz +420 799 51 26 51
 
0
0 položek
0 Kč
0
0 položek
0 Kč

Minerální liz s hořčíkem, vápníkem a fosforem Super Mag EKO (Balení 10kg)

Stiefel Super Mag minerální liz s hořčíkem proti stresu a na posílení svalů při tréningu  
Výrobce: SIN Hellas hospodářská zvířata
EAN: 4260445661525
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 721 Kč


ks

POPIS

Minerální liz s hořčíkem, vápníkem a fosforem SuperMag.

Hořčík je vysoce důležitou minerální látkou, která se ukládá nejen ve svalech, ale společně s vápníkem a fosforem také v kostech (cca. 12% veškerého hořčíku v těle) a v zubech. Hořčík platí za klíčový prvek při tvorbě svalové hmoty, při metabolismu svalů a tím i pro zdravou funkční svalovou hmotu.

Solný liz SuperMag je svou speciální kombinací hořčíku, vápníku, fosforu a dalších minerálních látek ideálním prostředkem pro dodání hořčíku při jeho zvýšené potřebě. Ta nastává často u mladých zvířat, při stresových situacích, u starších zvířat nebo u zvířat citlivých na změnu počasí.

Dostatečného zásobování hořčíkem není často dosaženo základní výživou. SuperMag je tedy skvělým prostředkem, jak zajistit rovnoměrné dlouhodobé zásobování hořčíkem, zejména u pastevních chovů.

Tento liz je držitelem certifikátu KEZ DOPORUČUJE PRO POUŽITÍ V EKOLOGICKÉM ZEMĚDĚLSTVÍ. Certifikát ke stažení ZDE.

Analytické složky 
30,0% sodík, 4,6% vápník, 2,36% hořčík, 1,05% fosfor 


Složení:
chlorid sodný, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, směs minerálů, aromata, melasa 


Doplňkové látky výživové na 1kg: 
6.000mg   zinek jako oxid zinečnatý (3b603), 1.000mg mangan jako oxid manganatý (E5), 700mg jod jako granulovaný jodid vápenatý (potahovaný, bezvodý) [3b203], 280mg kobalt jako granulovaný uhličitan kobaltnatý (potahovaný) (3b304l, 25mg selen jako selenit sodný (ES) 

Minerální doplňkové krmivo pro koně, skot, ovce a kozy.

Krmný návod: Umístěte na místo s volným přístupem zvířat. Toto minerální doplňkové krmivo smí být krmeno vzhledem k obsahu stopových prvků a vitamínů pouze koním, krávám a telatům do 1 % denní krmné dávky. 

Jsme dealeři pro Českou republiku a Slovensko. V případě odběru většího množství tohoto zboží si neváhejte napsat o slevu!

Certifikát pro použití v ekologickém zemědělství ke stažení ZDE.

Balení 10 kg