info@ghoda.cz +420 799 51 26 51
 
0
0 položek
0 Kč
0
0 položek
0 Kč

Minerální klovací kámen pro drůbež s aminokyselinami a minerály Ultra Peck, balení 5kg

Náš tip
  Minerální liz z mořské soli s vitamíny a minerály pro drůbež Ultra Peck EKO  
Výrobce: SIN Hellas hospodářská zvířata
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 917 Kč


ks

POPIS

Klovací kámen Ultra Peck je doplňkové krmivo pro drůbež. Spolu s vyváženou dávkou minerálů, stopových prvků a aminokyselin umožňuje drůbeži uspokojovat svou potřebu klování. Tím přispívá k omezení agresivity jedinců a zdraví chovu. 


Klovací kámen pro drůbež Ultra Peck Organic je vyroben pro použití v ekologických chovu drůbeže. Používá se jako doplňkové krmivo pro drůbež k denní krmné dávce a jeho hlavním účelem je eliminovat stres ptáků jeho klováním. To může pomoci omezit agresivní chování zvířat mezi sebou. Vzhledem k vysoké frekvenci a intenzitě klování drůbeže je konstrukce bloku dostatečně tvrdá, aby byla vhodná pro chovy brojlerů, nosnic a krůt. Receptura obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky vhodné pro drůbež a žitné zrno pro zvýšení atraktivity.

Výhody:

- pomáhá naplnit přirozenou potřebu drůbeže klovat a tím snižuje stres a nežádoucí chování

- minimalizuje agresivitu a sebepoškozování

- doplňuje minerální látky a esenciální aminokyseliny

- může pozitivním způsobem ovlivnit produktivitu zvířat

Klovací kámen ULTRA-PECK pro drůbež je vysoce kvalitní produkt s přírodními přísadami, jako je uhličitan vápenatý, melasa, moučka z ústřic a minerály, který splňuje požadavky ptáků na klování a zároveň je krmným doplňkem s velmi vysokou nutriční hodnotou. Klování do tvrdého materiálu snižuje nadměrný růst zobáků a může pomoci zabránit klování peří a kanibalismu nebo jinému nežádoucímu chování. Klovací kámen podporuje zdravý růst a zvýšenou produktivitu.

ULTRA PECK se používá jak v domácích drobnochovech, tak ve velkochovech s požadavkem na vysokou produktivitu. S pomocí klovacího kamene mohou ptáci nepřetržitě uspokojovat svou instinktivní potřebu klování. To zlepšuje welfare a minimalizuje stres. Klovací kámen lze použít jako volně přístupný krmný doplněk pro všechny druhy drůbeže, jako jsou: kuřata / slepice / nosnice, krůty, husy, holubi a ostatní volně žijící ptáci

Doporučuje se používat v dávce přibližně 1 klovací kámen na 50 - 100 slepic. Skladujte na chladném a suchém místě. Pro udržení čistoty a ochrany před vlhkostí, je vhodné klovací kámen umístit na závěsný držák. 

Složení: Žito (zrno)*, uhličitan vápenatý, kukuřice*, dextróza*, pšenice*, pšeničné otruby*, uhličitan vápenatý (skořápky ústřic), třtinová melasa*

*z ekologické produkce


Analytické složky: Vápník (Ca) 10,50 %, fosfor (P) 0,20 %, sodík (Na) 0,02 %, lysin (L) 0,20 %, methionin (M) 0,10 %, hrubé bílkoviny 5,50 %, hrubý tuk 1,50 %, hrubá vláknina 1,75 %, hrubý popel 28,00 %

Doplňkové látky na 1kg:
Technologické doplňkové látky: Kyselina mravenčí (E236), kyselina propionová (E280), kyselina mléčná (E270)

Celkové procento krmiv v sušině:
Krmné suroviny z ekologického způsobu výroby 72,5 %, Krmné suroviny z produktů v přechodu na ekologické zemědělství 0 %, Krmné suroviny zemědělského původu 72,5 %, Ostatní konvenční krmné suroviny 27,3 %.

Krmný doplněk pro drůbež a další ptáky.

Balení: 5 kg

Jsme dealeři pro Českou republiku a Slovensko. V případě odběru většího množství tohoto zboží si neváhejte napsat o slevu!