info@ghoda.cz +420 799 51 26 51
 
0
0 položek
0 Kč
0
0 položek
0 Kč

Pařáky na seno Haygain

NAPAŘOVÁNÍ S HAYGAINEM

Seno nebo senáž jsou ošetřeny v napařováku Haygain horkou vodní párou. Výsledkem je, že plísně a bakterie jsou zničeny a spory ztrácejí své alergenní účinky v důsledku vysokých teplot. 

Seno se tak stává vysoce kvalitním krmivem bez obsahu škodlivin. Všechny důležité živiny jsou v maximální míře zachovány.

Tato metoda ošetření je obzvláště obzvláště šetrná a můžeme ji přirovnat k parnímu vaření.

Napařování sena je obzvláště vhodné pro dušné nebo staré koně s chronickými dýchacími problémy či kašlem.

PROČ ZROVNA HAYGAIN?

Haygain je patentované řešení pro prašné seno! 

Díky sadě parních trysek je pára distribuována rovnoměrně po celém senu. 

Díky dokonalé izolaci krabice jsou dosahovány rovnoměrně vysoké vnitřní teploty. Do-it-yourself nebo levné, nepatentované přístroje tohoto nemohou dosáhnout. 

Z tohoto důvodu spoléhejte pouze na odborníky s mnohaletou tradicí výroby zařízení pro napařování sena.

Účinnost patentovaného produktu firmy Haygain byla potvrzena četnými studiemi, jedna je ke stažení ZDE.

HAYGAIN V PLNÉM NASAZENÍ JIŽ OD ROKU 2007

Studie prokázaly, že použití zařízení pro napařování sena může trvale zlepšit zdraví a pohodu koní. Pro dlouhodobě zdravý respirační systém a dobrý celkový stav vašeho koně je důležité kvalitní, čisté krmivo bez alergenů, prachu a plísní či jejich spor a kvalitní stájové prostředí. 

Jedinečný systém Haygain pro napařování sena byl vyvinut samotnými koňáky - praktiky s dlouholetými zkušenostmi s podporou mnoha vědců, kteří byli pověřeni hledáním inovativních řešení pro optimalizaci celkového zdravotního stavu, dýchacích cest a trávicího systému koní.

Produkty firmy Haygain snižují množství prachu, plísní a bakterií v seně a senáži. Výsledkem napařování sena je voňavé a chutné seno, které je zvláště vhodné pro vybíravé koně, koně v rekonvalescenci po nemoci či vetrinárním zákroku, koně s chronickými dýchacími potížemi a kašlem či dušností. 

Haygain napařováky na seno jsou používány a doporučovány bezpočtem nejlepších světových jezdců, trenérů a veterinářů. Těšíme se na spolupráci s vámi, abychom také vám mohli pomoci zlepšit zdraví vašeho koně a pomoci vám šetřit peníze i stres při veterinárních zákrocích.

Více informací o firmě na jejích oficiálních stránkách https://haygain.co.uk/.

Související obrázky