info@ghoda.cz       +420 799 51 26 51
PARTNER 
0
0 položek
0 Kč

Solný bar 1 - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO (Balení 12kg)

Náš tip
Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO  
Výrobce: S.I.N. Hellas
EAN: 4260445661044
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 989 Kč


ks

POPIS

Cenově zvýhodněné balení 4 základních minerálních lizů, které užije každý kůň.

ZINKOBLOK

Minerální liz se zinkem aktivně podporuje vylučování toxinů z těla, růst zdravé a lesklé srsti, růst a dobrý zdravotní stav kopyt, zlepšení plodnosti i růstu a celkový zdravotní stav. Snižuje pravděpodobnost plísňových onemocnění.

Působení a přednosti lizu:

- zdravá rohovina, kůže a srst

- posílení obranného systému organismu a zvýšená odolnost proti plísňovým onemocněním

- zlepšení plodnosti

- podpora detoxikačních procesů v organismu

SUPER MAG

Minerální liz s hořčíkem, vápníkem a fosforem SuperMag.

Hořčík je vysoce důležitou minerální látkou, která se ukládá nejen ve svalech, ale společně s vápníkem a fosforem také v kostech (cca. 12% veškerého hořčíku v těle) a v zubech. Hořčík platí za klíčový prvek při tvorbě svalové hmoty, při metabolismu svalů a tím i pro zdravou funkční svalovou hmotu.

Solný liz SuperMag je svou speciální kombinací hořčíku, vápníku, fosforu a dalších minerálních látek ideálním prostředkem pro dodání hořčíku při jeho zvýšené potřebě. Ta nastává často u mladých zvířat, při stresových situacích, u starších zvířat nebo u zvířat citlivých na změnu počasí.

Dostatečného zásobování hořčíkem není často dosaženo základní výživou. SuperMag je tedy skvělým prostředkem, jak zajistit rovnoměrné dlouhodobé zásobování hořčíkem, zejména u pastevních chovů.

BIOTIN PLUS

Minerální solný liz s biotinem Biotin plus doplňuje ideálně denní krmnou dávku optimálním mixem soli, stopových prvků a biotinu.

Biotin pozitivně působí na strukturu a pevnost kopyt i srsti. Tato skutečnost je vědecky podložena. Biotin podporuje vznik keratinu, který je součástí rohoviny (např. kopyt). Krmení biotinu zlepšuje spolu s dalšími faktory složení rohoviny kopyt.

Základem produktu Biotin plus je kvalitní středomořská sůl s přírodním jódem a stopové prvky spolu s vitamínem E a biotinem. Náš solný liz je svým složením naprosto originální a jedinečný  a nemá na trhu konkurenta.

Působení a přednosti biotinu:

  • Nezbytný pro krásná, pevná kopyta a kvalitní srst
  • Znatelné zlepšení obranyschopnosti organismu.
  • Podporuje zdravou a silnou kůži.
  • U krav působí preventivně proti mastitidě (zánět mléčné žlázy)
  • Může vylepšit kvalitu mléka

MEDITERIANEO 

Mořská sůl s přírodním obsahem jódu bez přísad.