0

D-Itch lotion proti svědění a letní vyrážce (Láhev, 500 ml)

Výrobce: NAF
EAN: 5032410128512
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 944 Kč


ks

POPIS

Na svědící, podrážděnou kůži

Love the SKIN he’s in D-Itch Lotion poskytuje účinnou bariéru proti vnějším vlivům i hmyzu, a zároveň podporuje růst a regenraci poškozené a podrážděné kůže. Je lehce vstřebatelný a díky kombinaci složek šetrných k pokožce ji zklidňuje, zpevňuje a umožňuje její rychlé navrácení do přirozeného zdravého stavu.

D-Itch Lotion je snadno aplikovatelné a vstřebatelné mléko, které je nezbytné pro každého koně postiženého letní vyrážkou.

Uklidňuje podrážděnou kůži, snižuje pocit svědění a podporuje regeneraci poškozené, suché nebo podrážděné kůže zpět do normálního zdravého stavu. Obsahuje také změkčující oleje a vosky, které zklidňují a zvlhčují pokožku a zároveň vytvářejí účinnou bariéru proti infekcím z vnějšího prostředí.

Jednotlivé účinné látky byly speciálně vybrány pro své schopnosti uklidnit, regenerovat pokožku a zároveň ji posílit proti dalším podrážděním.

Návod k použití: Naneste na postižená místa a dobře vmasírujte. Aplikaci opakujte dvakrát až třikrát denně.

Balení: 500 ml. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace